znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Głośniki zewnętrzne NS-AW194 Białe ]
Zamów produkt przez formularz www

Wysokiej klasy wodoodporne i odporne na promieniowanie UV 2-drożne głośniki zewnętrzne typu bass reflex, które pozwalają uzyskać niepowtarzalne brzmienie, idealnie dostosowane zarówno do warunków akustycznych otwartej przestrzeni, jak i zamkniętych pomieszczeń.

Wodoodporna konstrukcja modelu NS-AW194, od przodu zwieńczona odpornym na deszcz proszkowanym grillem, sprawia, że głośniki te doskonale sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, równie efektownie wypadając na tle nowoczesnej, jak i klasycznej architektury.

Wygodne uchwyty pozwalają zamontować głośniki w pozycji poziomej lub pionowej – zapewniając jednocześnie możliwość regulacji kąta nachylenia aż o 81 stopni, natomiast zastosowane złącza wtykowe pozwalają błyskawicznie włączyć głośniki w skład naszego systemu audio.

NS-AW194 to również potężny 4-calowy woofer i sprawny tweeter, które gwarantują czyste, bogate w detal brzmienie, czerpiące z całej szerokości pasma przenoszenia 100Hz – 20 000 Hz. Efekt to doświadczenie odsłuchowe na najwyższym poziomie – zarówno w podstawowym duecie, jak i w sekwencji z innymi głośnikami z serii modelowej AW194WH – z wypełniającym przestrzeń wysokiej klasy realistycznym brzmieniem o namacalnej niskotonowej postawie i precyzyjnych, czystych oraz wyraźnych wysokich tonach.

Dane techniczne:
Waga:1,3 kg
Wymiary (SxWxG):152 x 243 x 171 mm
Głośnik wysokotonowy:2.5cm fluid-cooled, coated balanced dome
Głośnik nisko/średniotonowy:10cm waterproof cone
Nominalna moc wejściowa:30 W
Konstrukcja:2-drożna, bass-reflex
Pasmo przenoszenia100 - 20.000Hz
Impedancja:
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru głośnik zewnętrzny, kolumny zewnętrzne, 
NS-AW194, NS-AW 194, NS-AW-194,
NSAW194, NSAW 194, NSAW-194,
NS AW194, NS AW 194, NS AW-194,

[ Głośniki zewnętrzne NS-AW194 Czarne ]