znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA KOMPONENTY KINA DOMOWEGO

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Yamaha RX-D485 tytanowy ]
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Model MusicCast RX-D485 to wszechstronny amplituner kina domowego, który wyróżnia się możliwością korzystania z cyfrowego radia DAB+ , współpracą z systemem multiroom Yamaha MusicCast, łącznie z funkcją MusicCast Surround,która pozwala na zastosowanie bezprzewodowych głośników jako tylnych głośników w zestawie kina domowego. MusicCast RX-D485 umożliwia korzystanie z wielu źródeł muzyki: radia cyfrowego i analogowego, internetowych serwisów muzycznych, radia internetowego, plików hi-res oraz wszystkich urządzeń podłączonych do amplitunera. Amplituner wspiera też wszystkie nowoczesne formaty obrazu (4K, HDR).

System MusicCast pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku miedzy urządzeniami audio umieszczonymi w różnych pomieszczeniach w całym domu. Dzięki współpracy z MusicCast możesz wysłać dźwięk z amplitunera RX-D485 do innego urządzenia MusicCast lub odebrać dźwięk wysyłany z innego pokoju. Zobacz które urządzenia współpracują z technologią MusicCast.

Podobnie działa funkcja Bluetooth® Output, która odpowiada za strumieniowanie sygnału audio z RX-D485 do dowolnych słuchawek i głośników kompatybilnych z Bluetooth®. Możesz oczywiście skorzystać z Bluetooth również w bardziej tradycyjny sposób – wysyłając muzykę np. ze swojego telefonu do RX-D485.

MusicCast Surround umożliwia zastosowanie głośników bezprzewodowych Yamaha MusicCast 20 lub Yamaha MusicCast 50 jako tylnych głośników efektowych w zestawach kina domowego oraz bezprzewodowego subwoofera MusicCast Sub 100. Uwolnij się od kabli!

Słuchanie muzyki z serwisów sieciowych za pomocą RX-D485 jest łatwe i przyjemne. Amplituner obsługuje wszystkie najpopularniejsze z nich i jeszcze kilka innych. Muzyka z serwisu muzycznego będzie pobierana bezpośrednio przez amplituner – twój telefon lub tablet będzie służył tylko do wyboru utworów – resztą zajmie się RX-D485, a Ty możesz w tym czasie korzystać w pełni z telefonu (np. dzwonić i odbierać rozmowy) bez obciążania baterii wysyłką danych do amplitunera.

Amplituner skaluje obraz niższej rozdzielczości do formatu 4K, który jest obsługiwany w standardzie 4K/60p, 4:4:4. Urządzenie zgodne jest z formatami HDR (wliczając HDR10, Dolby Vision oraz Hybrid Log Gamma). RX-D485 wyposażono w złącza HDMI® (4wej./1wyj.) z ARC (eARC zostanie udostępnione za pomocą aktualizacji oprogramowania) i sterowaniem CEC.

Dodatkowo w urządzeniu zaimplementowano 17 programów dźwięku przestrzennego Cinema DSP. MusicCast RX-D485 został wyposażony w możliwość odtwarzania plików audio wysokiej rozdzielczości, np. DSD, FLAC i WAV. Port USB ulokowany na przednim panelu ułatwia zasilenie amplitunera AV specjalnie przygotowaną składanką muzyczną.

Najnowszy amplituner AV Yamahy oferuje możliwość podłączenia kolumn frontowych w bi-ampingu oraz funkcją Virtual Presence Speaker, dzięki której możemy uzyskać przestrzenny dźwięk 7.1-kanałowy nawet przy zastosowaniu tylko 5 kolumn. Konfigurację amplitunera przeprowadzisz w łatwy sposób dzięki aplikacji AV Setup Guide, a pomiaru akustyki pomieszczenia dokonasz automatycznie za pomocą dołączonego do amplitunera mikrofonu pomiarowego YPAO.

Zastosowany w RX-D485 moduł Wi-Fi może pracować w dwóch częstotliwościach 2.4 lub 5 GHz – ta druga oferuje większą stabilność połączenia.

Cechy główne:
- 5-kanałowy dźwięk przestrzenny 115 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał sterowany)
- Obsługa systemu multiroom MusicCast – bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku z amplitunera i podłączonych do niego urządzeń oraz odbieranie muzyki z innych źródeł
- MusicCast Surround - możliwość połączenia bezprzewodowo z subwooferem i głośnikami tylnymi
- Bluetooth® Output umożliwiający przesyłanie muzyki do innych urządzeń Bluetooth
- Funkcje sieciowe – łatwy dostęp do internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego
- Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, AirPlay – bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu
- HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video (HDR10, Dolby Vision, HLG) i przepustowością BT.2020
- Skalowanie wideo do 4K z wejścia HDMI®
- HDMI® z ARC (Audio Return Channel) i eARC (przyszłą aktualizacją oprogramowania) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie
- Funkcja Virtual Presence Speaker – 7-kanałowy dźwięk przestrzenny nawet z tylko 5 podłączonymi głośnikami
- Odtwarzanie plików high-res audio (DSD, FLAC, WAV, AIFF, Apple Lossless) oraz odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
- Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB
- YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników
- Łatwa obsługa z poziomu aplikacji AV Controller i MusicCast Controller
- 17 programów dźwięku przestrzennego DSP z możliwością regulacji oraz tryb 3D
- Funkcja bi-amp
- Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%
- Wymiary (S x W x G): 435 x 161 x 327 mm
- Waga: 7.8 kg

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru rx-d485, rxd485, rx d485,
rx-d 485, rxd 485, rx d 485,
rx-d-485, rxd-485, rx d-485,
485, rx 485, rx485, rx-485,

[ Yamaha RX-D485 czarny ]